Školská knižnica

Podujatie "Hra na knihovníka"

Slovenská pedagogická knižnica vyhlásila 4. ročník súťaže Medzinárodný deň školských knižníc (International School Library Day).
Tohtoročnou témou MDŠK je Čitateľská gramotnosť a vzdelávanie vo vašej školskej knižnici.
Naša školská knižnica sa zapojila do súťaže podujatím, ktoré zorganizovala Paed Dr. Iveta Štefanovičová so žiakmi OUI dňa 27.10.2008. Podujatie malo názov "Hra na knihovníka" a jeho cieľom bolo podporiť u dievčat a chlapcov našej školy dobrý a trvalý vzťah ku knihe, školskej knižnici a k čítaniu, poznávaniu nového.
Hodina slovenčiny môže byť aj zaujímavá....